Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
He Was CoolRated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5