Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 5.0
Lucky Chan-silRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0