Movies
Ratings
101- To My StarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Jenny, JunoRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5