Titles you rated
Love&JoyRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0