Series
Ratings
121
Sex EducationRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
CheerRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
EliteRated ★ 3.5
Cable GirlsRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Drama Stage 2019Rated ★ 4.0- Push and Out of PrisonRated ★ 4.0
- All About My Rival in LoveRated ★ 4.0