Movies
Ratings
820
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5