Movies
Ratings
28
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
DamageRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0