Series
Ratings
11
ERASEDRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 1.5
Big Little LiesRated ★ 3.0