Titles you rated
KlausRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0