Series
Ratings
80
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0