Series
Ratings
87
직장인들Rated ★ 5.0
직장인들Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
SEAL TeamRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0