Titles you rated
Dancing with the BirdsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
SanctuaryRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5- Absent-MindedRated ★ 3.0
- YurimRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 2.5- The Witches' CarnivalRated ★ 5.0