Movies
Ratings
779
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
SafeRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
ConfuciusRated ★ 3.5
SerenityRated ★ 3.0
The TournamentRated ★ 3.5
The PuppetRated ★ 2.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 3.5
Pitch BlackRated ★ 3.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 2.5
14 BladesRated ★ 3.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0