Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
EverestRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.5