Movies
Ratings
517
Dooman RiverRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Close-UpRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
 
Extreme JobRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 3.5
Woman on the BeachRated ★ 3.5
In Our DayRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5- HeartbeatRated ★ 3.0
 
The Bread and AlleyRated ★ 3.0
Abbas Kiarostami : The Art of LivingRated ★ 3.0- Kiarostami at WorkRated ★ 3.0
 
Fallen LeavesRated ★ 4.0