Movies
Ratings
112
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0