Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5