Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Parade's EndRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0