Movies
Ratings
368
Mickey 17Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Young AhmedRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0