Movies
Ratings
200
ParasiteRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
My Best SummerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 3.5
The ShackRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
MonstrumRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 1.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0