Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5