Titles you rated
MindhunterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The DuoRated ★ 1.5
Black SailsRated ★ 2.5- The Final MatchRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 2.5- The A-TeamRated ★ 2.5
- The A-TeamRated ★ 2.5
- The A-TeamRated ★ 2.5
Country DiariesRated ★ 1.5
MRated ★ 2.0
The Cosby ShowRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 1.5