Movies
Ratings
100
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0