Movies
Ratings
1326
The HuntRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Bring Me HomeRated ★ 2.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 1.0
HungerRated ★ 2.5- My Heart Is Not Broken YetRated ★ 3.0
The Battle of AlgiersRated ★ 2.5
Queen of HeartsRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Tulip FeverRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 1.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 1.5
Premium RushRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 1.5