Movies
Ratings
23
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5