Titles you rated
The True CostRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 2.5