Movies
Ratings
27
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
OculusRated ★ 1.5