Series
Ratings
29
Star's LoverRated ★ 2.5
Delicious ProposalRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
MamaRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5