Movies
Ratings
549
Another Mother's SonRated ★ 2.5
Things to ComeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 1.5
AftersunRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
BokehRated ★ 2.0
Rain ManRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 1.5
MaudieRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5