Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Good YearRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Riot ClubRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 3.0
The Kids Are All RightRated ★ 3.0
The Last WordRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 2.5
Brain on FireRated ★ 2.5