Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0