Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Showing UpRated ★ 4.5
The Colors WithinRated ★ 4.0
A Few Moments of CheersRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 4.0
NowRated ★ 3.5
Riley's First Date?Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5