Movies
Ratings
39
High School MusicalRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5