Movies
Ratings
297
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 3.5