Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0- Ghost TrainRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
DriveRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Invisible 2: Chasing The Ghost SoundRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The SinRated ★ 2.0
Our SeasonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5