Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
How Long I've KissedRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0