Titles you rated
A Love To KillRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
49 DaysRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5