Series
Ratings
71
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.5
Mr. TrotRated ★ 4.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0
Love will begin when Money endRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0- M&MRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 4.5- Akai YubiRated ★ 4.5