Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Shield of StrawRated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5