Movies
Ratings
677
Don JonRated ★ 2.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 1.0
The SpiesRated ★ 2.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
SelmaRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 1.5
TaxiRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 2.5