Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0