Titles you rated
Assassin's CreedRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
One Piece Film: GoldRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5