Titles you rated
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
QuanticoRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
24 Live Another DayRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5- VictoriousRated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 4.0
The FollowingRated ★ 5.0- AlphasRated ★ 3.0
The FollowingRated ★ 5.0
RevolutionRated ★ 3.5
RevolutionRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 3.0
The AmericansRated ★ 5.0
The AmericansRated ★ 5.0