Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5