Titles you rated
Iron ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0