Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5