Titles you rated
- The First RideRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Someone You LovedRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 4.0