Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5