Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0