Movies
Ratings
702
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Persona: SulliRated ★ 3.5
4: Clean IslandRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 1.0
SaharaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.5
Carl’s DateRated ★ 3.0